Lillenorvej 69 og 2 andre boliger er kommet til salg denne uge i Malling - se boligerne her.

dato

3 nye boliger er kommet til salg den seneste uge i Malling. Vi giver dig her det fulde overblik over, hvilke boliger der er tale om og hvad de koster.

I Malling er to interessante ejendomme netop kommet på markedet. Den første er villaen på Lillenorvej 69. Denne bolig strækker sig over 180 m² og indeholder 6 værelser. Den er beliggende på en grund på 927 m² og er sat til en pris på 3.995.000 kr.

Den anden ejendom er et fritidshus på Lærkevænget 18. Dette hus tilbyder 110 m² med 5 værelser og kan være et mere kompakt valg. Lærkevænget 18 har en generøs grundstørrelse på 1.419 m², hvilket giver masser af udendørs plads.

Begge ejendomme i Malling er udbudt til samme pris på 3.995.000 kr., hvilket gør dem til spændende muligheder for forskellige boligbehov i området.

Se andre nye boliger på markedet herunder, du kan klikke dig ind på annoncerne, for at se flere oplysninger om boligerne, som gør det nemmere at sammenligne priser, størrelse og beliggenhed.

Data er automatisk hentet fra eksterne kilder, herunder Boliga.
Kilde: Boliga